Vytisknout stránku

Společenské centrum v areálu Bethany


Díky partnerství mezi společnostmi PASSERINVEST GROUP, a.s. a Maranatha o.s. byla v areálu BB Centrum postavena budova křesťanského Společenského centra.

V nově otevřeném komplexu se nachází modlitebna, prostory pro křesťanskou školku ELIJÁŠ a vlastní společenské centrum.

Křesťanské SPOLEČENSKÉ CENTRUM je výsledkem známé skutečnosti, že člověk je komplexní bytost - tělesná, duševní a také duchovní. Co to znamená? My všichni potřebujeme vedle uspokojování fyzických potřeb rovněž společenství přátel, možnost komunikovat, sdělovat si své poznatky a zkušenosti. Vzájemnou komunikací si tříbíme vlastní názory. Ve vzájemném rozhovoru poznáváme lépe toho druhého a také sebe. Pro svůj osobní růst potřebujeme stále nové informace a novou duchovní inspiraci. Ta slouží k našemu vzdělání a rozvoji naší osobnosti.

Duchovní ideály nepocházejí z hmoty, ale zase jen z duchovní bytosti. Tou největší inspirací je pro křesťanskou společnost zjevení zakotvené v Bibli. Inspirace starodávných proroků, evangelistů a apoštolů obsahuje různé důrazy osvětlující stále platnou pravdu o světě, člověku a životě vůbec. Zosobnění pravdy nacházíme v osobnosti Ježíše Krista. Věříme, že duchovní vliv Boha Stvořitele působí na každého člověka, a proto se může každý člověk se seslaným poselstvím setkat. Každý z nás může denně prožívat sílu duchovního rozměru.

Lokalita BB Centra tak nabízí zcela nový objekt, který se stává novou přirozenou součástí tohoto živého místa. V jednotlivých administrativních budovách, které se v BB Centru na Praze 4 nachází, sídlí české i zahraniční či mezinárodní společnosti, které zaměstnávají více než deset tisíc svých zaměstnanců.

BB Centrum nabízí zaměstnancům zdejších firem, ale i lidem v blízkém okolí řadu různých možností kde a jak strávit svůj volný čas v zajímavých a příjemných prostorách. Mezi ně patři široký výběr restaurací a kaváren, obchodů, poštu a velký fitness wellness klub. Je přirozené, že některá zařízení slouží také pro různá pracovní setkání. Otevřením společenského centra se však BB Centru otevírá konkrétní nový prostor pro duchovní život a společenská setkání. A to je něco zcela nového a výjimečného, co v jiných podobných lokalitách nenaleznete.

Aktuální program najdete na www.spolecenskecentrum.cz

Kontakt:
Společenské centrum Bethany
Za Brumlovkou 1519/4
140 00 Praha 4


Správce budovy - provoz a pronájem
email: info@spolecenskecentrum.cz
tel.: +420 731 027 634

 

Pavel Šimek
pastor
email: p.simek@volny.cz
tel.: +420 731 113 252


Dopravní spojení a parkování:
MHD:
jedna nebo dvě stanice autobusem č. 118, 170, BB1 ze stanice metra trasy C Budějovická (zastávka Brumlovka nebo Vyskočilova)
Autem: možnost parkování na parkovišti v ulici Za Brumlovkou

You need to upgrade your Macromedia Flash Player! Get Macromedia Flash.


E-shop
ZaObzorem 5 Mikulkova
Otazniky zivota
Bůh před soudem
Magazin ZaObzorem
Magazín ZAOBZOREM 2