Vytisknout stránku

Studium BIBLE

Zveme Vás na bezplatný kurz studia BIBLE

Místo konání:
Společenské centrum
Za Brumlovkou 1519/4
140 00 Praha 4

Aktuální program a termíny najdete ZDE.


Další možnosti studia BIBLE

STŘEDISKO KORESPONDENČNÍCH KURZŮ Česká republika

Zveme Vás, abyste se připojili k již desetitisícům absolventů a studentů dálkového studia korespondenčních kurzů. Rychlost studia záleží pouze na Vás, jen v případě dlouhého odmlčení, posíláme upomínky, protože se zásilka může ztratit. Studovat můžete v klidu doma, aniž byste museli někam přicházet, stačí si jen vybrat z naší nabídky kurzů.

Studium probíhá dvojí formou:

  • Poštovní korespondenční kurzy

Po přihlášení dostanete první lekci kurzu klasickou poštou. Každá lekce obsahuje test, který po prostudování lekce vyplníte a odešlete na naši adresu buď klasickou poštu nebo elektronickou poštou.

Během studia můžete posílat své názory, otázky a konzultovat je s lektorem studia. Po absolvování kurzu od nás obdržíte DIPLOM a malý dárek. Lekce všech kurzů, díky dobrovolným dárcům a sponzorům, posíláme zdarma.

  • Internetové kurzy

Po přihlášení dostanete e-mailem přístupové heslo k první lekci. Po prostudování lekce a odeslání testu, budete postupně dostávat přístupová hesla ke vstupu do dalších lekcí. Během studia můžete posílat své názory, otázky a konzultovat je s lektorem studia.

Více na www.skk.cz

Bezpl. linka 800 110 077


E-shop
ZaObzorem 5 Mikulkova
Otazniky zivota
Bůh před soudem
Magazin ZaObzorem
Magazín ZAOBZOREM 2