Jeremiáš 29, 11

„Neboť to, co s vámi zamýšlím, znám jen já sám, je výrok Hospodinův,
jsou to myšlenky o pokoji, nikoli o zlu, chci vám dát naději do budoucnosti.

Slavíme 15 let!
Videodokument o činnosti Maranathy za 15 let její existence.
Projekty
Svými projekty chce Maranatha nabídnout možnost odpovědět si na otázky o původu, smyslu a cíli života. Z množství projektů Maranatha si vybere každý.
Aktuality
Nejnovější informace ze světa Maranatha ohledně našich projektů, činností, akcí, produktů z našeho eshopu a dalších aktualit.

Maranatha z.s. hledá do svého týmu novou kolegyni/kolegu na pozici administrativní/ho asistentky/a. Pozice zahrnuje mj….

DETAIL AKTUALITY

TISKOVÁ ZPRÁVA                          …

DETAIL AKTUALITY
E-shop

Maranatha pravidelně představuje nové vydání magazínů či knih, a nabízí speciální
slevy na mnoho z produktů, které naleznete v našem e-shopu.

Představujeme vám novou knihu Dr. Michaela Gregera, která poutavou formou a s humorem seznamuje s průlomovými vědeckými studiemi, které dokazují, že konzumace potravin rostlinného původu může velmi výrazně ovlivnit naše zdraví. Jedná se o jednu z nejlepších a nejlépe zdokumentovaných knih na téma výživa a zdraví, které byly dosud vydány. V první části knihy rozebírá autor prevenci a léčbu civilizačních nemocí stravou, ve druhé části představuje dvanáctku nejdůležitějších opatření pro zdraví.
Cena: 499 Kč 464 Kč
OTEVŘÍT V E-SHOPU
Podporujeme
Maranatha z.s. je hrdým podporovatelem organizací a aktivit, které přispívají k celkovému rozvoji lidské osobnosti, rozvoji a ochraně lidské důstojnosti, a to v souladu s křesťanskými hodnotami,
které jsou představeny v Bibli, Božím slově.