O nás

Jsme křesťansky orientovaný spolek založený v roce 2002 známým českým developerem Radimem Passerem.
Název MARANATHA pochází z aramejštiny, jeho doslovný překlad zní „Pán přichází“.

Naším posláním je sdílet naději, kterou jsme poznali skrze víru v Ježíše Krista.
Naději na plnohodnotnější životy, lepší vztahy, zdravější životní styl, odpuštění… V nadčasovém pohledu je to naděje, že smrtí vše nekončí, a že se skrze víru v Ježíše Krista můžeme těšit na věčný život ve světě bez bolesti, zla a smrti. Naší snahou je předávat tuto naději dále realizací a podporou různorodých projektů seznamující okolí s osobou Ježíše a jeho láskou k nám.

Zakladatel a předseda spolku Radim Passer

Členové výboru

Předseda
Radim Passer

Člen výboru
Tomáš Chmel

Člen výboru
Mgr. et Mgr. Juraj Turóci

Revizor
Ing. Josef Fuksa

Něco více o nás

Věříme, že Bible je Božím dopisem pro lidstvo, který obsahuje nesmírně velké množství důležitých rad. Při své práci proto vycházíme především z biblického odkazu, a také z životní zkušenosti. Chceme poskytovat možnost poznání nových životních hodnot a jejich praktické využití.
Naše činnost se soustředí primárně na území ČR a SR, ale také podporujeme některé projekty daleko za našimi hranicemi s cílem přinášet pozitivní hodnoty různým lidem na různých místech. Různorodost patří k naší činnosti, a proto se můžete setkat s tím, že organizujeme semináře, přednášky, biblická studia, letní evangelizační setkání mladých lidí, vědecké výstavy o původu světa, dětské dny… Nedílnou součástí naší činnosti je i propagace a podpora zdravého životního stylu. Proto provozujeme vegetariánskou restauraci a obchodu se zdravou výživou v pražském areálu BB Centra.