Genesis Era

Genesis Era – věda a víra bez předsudků

Věříme, že otázky spojené s původem vesmíru, života, přírody, člověka, zla i smrti jsou tím nejdůležitějším, čím se lidská mysl může zabývat a čím by se rozhodně zabývat měla. Věříme v existenci absolutní pravdy, absolutního dobra, absolutní spravedlnosti, absolutního odpuštění a absolutní lásky představené největšími osobnostmi světových dějin. Proto přinášíme v novém světle témata, na které lidé hledají odpovědi již po staletí.

Genesis Era je česko-slovenský osvětový a vzdělávací projekt zaměřený na existenciální otázky týkající se původu a historie vesmíru, života a člověka a vztahu mezi přírodními vědami, historií a biblickou křesťanskou vírou.

Členský klub Genesis Era zdarma

Vytvořili jsme členský klub Genesis Era, který nabízí mnoho výhod v podobě exkluzivního křesťanského obsahu ZDARMA. S ohledem na autorská práva je Genesis Era tvořena jako bezplatný klub.

Registrací do klubu se stáváte součástí společenství lidí, kterým záleží na naplněném životě a odemkne se vám přístup k jedinečnému obsahu a výhodným nabídkám pouze pro členy.

Čeká na vás nabídka:

  •       inspirativních citátů pro každý den,
  •       filmů a seriálů,
  •       animovaných filmů pro děti,
  •       článků a publikací nejen o původu a historii vesmíru, přírody a člověka,
  •       výhodných akcí pro členy,
  •       a mnoho dalšího.

Členskou sekci se snažíme stále vyvíjet a plnit její obsah. Budeme moc rádi, když se zdarma zaregistrujete a stanete se její součástí.

Webové stránky projektu

Na stránkách naleznete zajímavé články na téma Bůh a Bible, Historie, Příroda a evoluce, Rodina a děti, Věda a filozofie, Vznik života a Zdraví a životní styl. Každý den také můžete čerpat ze sdílených Myšlenek dne.

Více informací o projektu a o členském klubu Genesis Era naleznete na stránkách www.genesisera.cz

O projektu Genesis Era
Webové stránky projektu
Redakce Genesis Era

napište nám na redakce@genesisera.cz

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit


    Captcha Plus loading…