Genesis Era

Genesis Era – věda a víra bez předsudků

Věříme, že otázky spojené s původem vesmíru, života, přírody, člověka, zla i smrti jsou tím nejdůležitějším, čím se lidská mysl může zabývat a čím by se rozhodně zabývat měla. Věříme v existenci absolutní pravdy, absolutního dobra, absolutní spravedlnosti, absolutního odpuštění a absolutní lásky představené největšími osobnostmi světových dějin. Proto přinášíme v novém světle témata, na které lidé hledají odpovědi již po staletí.

Genesis Era je česko-slovenský osvětový a vzdělávací projekt zaměřený na existenciální otázky týkající se původu a historie vesmíru, života a člověka a vztahu mezi přírodními vědami, historií a biblickou křesťanskou vírou.

Členský klub Genesis Era zdarma

Vyzkoušejte také výhody členství na stránkách Genesis Era a staňte se součástí společenství lidí, kterým záleží na naplněném životě a odemkněte si přístup k jedinečnému obsahu a výhodným nabídkám pouze pro členy. V uzamčené členské sekci najdete zdarma autorská díla s duchovní tématikou, která jsme pomohli produkovat, či pro Vás zakoupili a získali licenci k jejich sdílení. Čeká Vás také bohatá nabídka nakladatelských a redakčních materiálů. Jednoduše řečeno máte přístup k informacím a dílům, které jinde nenajdete.

Webové stránky projektu

Na stránkách naleznete zajímavé články na téma Bůh a Bible, Historie, Příroda a evoluce, Rodina a děti, Věda a filozofie, Vznik života a Zdraví a životní styl. Každý den také můžete čerpat ze sdílených Myšlenek dne.

Více informací o projektu a o členském klubu Genesis Era naleznete na stránkách www.genesisera.cz

Intro projektu Genesis Era
Webové stránky projektu
Redakce Genesis Era

napište nám na redakce@genesisera.cz

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit


    Captcha Plus loading…