Ježíš – naděje i pro majetné a vlivné

Ježíš – naděje i pro majetné a vlivné

Jste-li podnikatel nebo podnikatelka a rádi byste studovali Bibli? Nabízíme vám jedinečný a intenzivní přednáškový prodloužený víkend, během kterého uslyšíte 26 biblických přednášek a životní příběh Radima Passera.

Je naším velkým přáním, abychom tímto projektem poukázali na to, že i v dnešním světě plném korupce, strachu, beznaděje, nemocí, bolesti a válek existuje naděje. Je to naděje na získání vnitřního pokoje, odpočinutí si, vzájemné hezké vztahy a především naděje na věčný život plný radosti. Naděje je tu pro každého.

Pozvání Radima Passera na 7. ročník přednášek

O čem jsou biblické přednášky?

Přednáškový cyklus Ježíš – Tvá naděje je složen z 27 biblických přednášek, včetně vyprávění poutavého životního příběhu Radima Passera. Přednášky se týkají témat, jako např.: (Ne)jednotná Evropa? Fascinující staré proroctví, Změnil člověk svévolně desatero?, Jednoduché principy ke zdravému životu. Posluchači se mohou také těšit na představení biblického pohledu na časté otázky týkající se existence života po smrti, proč se ve světě děje tolik utrpení, věrohodnost Bible, platnost Božího desatera v dnešní době, proč je tolik církví, co předpovídá Bible o budoucnosti a co vše se již v dějinách naplnilo nebo jaká je role USA v biblickém proroctví a mnoho dalšího.

Kdy přednášky probíhají?

Přednášky organizujeme 1-2x za rok. Pro informaci o nejbližším termínu přednáškového cyklu nás neváhejte kontaktovat přes kontaktní formulář níže. Rádi vám poskytneme bližší informace o termínech, místu setkání a odpovíme na vaše dotazy.

Podcast Století 21 z přednáškového cyklu 2021 v Monínci

Poslechněte si výpovědi některých účastníků ⇒ PUSTIT PODCAST

Video z přednáškového cyklu 2018
Zajímá vás, jak přednášky probíhají, co od nich můžete očekávat a jak je vnímají účastníci z minulých let? Poslechněte si následující video.
Webové stránky podobného projektu Ježíš Tvá naděje
Fotografie
Zajímají vás bližší informace o dalších termínech?

Neváhejte nám napsat, rádi vám odpovíme.

Napište nám


    [bwscaptcha bwscaptcha-873]