Podcasty Století 21

Podcasty Století 21

Maranatha z.s. ve spolupráci s mediální skupinou ACTIVE připravila sérii unikátních podcastů s duchovní tematikou pod názvem Století 21, vysílaných na YouRadiu. Těšit se můžete na rozhovory s výjimečnými lidmi. Jak myslí, jak žijí, v co věří, co je naplňuje. Jaké místo má víra v Boha v moderním 21. století?

Rozhovory jsou o jejich pádech a vzestupech, úspěších, životních zkušenostech a o hledání cesty za Ježíšem Kristem. Zaznívají témata jak ze školského, byznysového, vězeňského či zdravotnického prostředí, tak další témata, věnující se vztahům, dětem, sociálním sítím, Medicíně životního stylu, dobrovolnictví, biblickým otázkám, otázkám stvoření vs. evoluce a podobně.

Kde je možné poslechnout podcasty Století 21?

Všechny díly naleznete zdarma na našem YouTube kanále Genesis Era, webu Genesis Era, na Spotify kanále Genesis Era, YouRadiu nebo v jiných podcastových aplikacích.

#50. podcast Století 21
Rádi bychom vás pozvali k poslechu 50. podcastu, ve kterém byl hostem pan Richard Korbut ml. Mládí Richard prožil v USA, kde začaly jeho zkušenosti nejen s užíváním drog, ale také s jeho nelegálním prodejem a distribucí.

Podcast navazuje na 39. díl, ve kterém pan Korbut hovoří o tom, jakým způsobem se k drogám dostal, o závislosti a léčení se.

V tomto podcastu uslyšíte například o pomoci lidem se závislostí, o příbězích lidí z léčeben, dobrovolnictví v léčebnách, trvalých následcích nebo co je na léčbě to nejtěžší?
Podcasty k poslechu na www.genesisera.cz
Kontaktní osoba

Ing. Terezie Dusbabová terezie.dusbabova@maranatha.cz

Zajímá vás více informací? Napište nám


    Captcha Plus loading…