Aktivity na Sedlčansku

V roce 2007 začala Maranatha působit také na Sedlčansku. Zde za její podpory vznikly dva sbory Církve adventistů sedmého dne v Sedlčanech a ve Štětkovicích.
Pořádaly se zde již stovky hodin biblických, zdravotních a vzdělávacích přednášek a v neposlední řadě se v této oblasti konalo několik významných událostí.

Mezi ty největší patří koncert skupiny Heritage Singers na sedlčanském náměstí, nebo koncert zpěvačky Rachel Hyman v kosohorské synagoze. Maranatha pravidelně podporuje Dětský sportovní den ve Štětkovicích, který si již získal oblibu mezi mnoha lidmi a především mezi těmi nejmladšími. Koná se pravidelně poslední neděli v květnu. Máme radost, že v roce 2019 jej navštívilo více než tisíc návštěvníků.

V oblasti Sedlčan také funguje sociální pomoc pro lidi v nouzi a je zřízen Charitativní obchůdek.

V roce 2020 zde byla v Sedlčanech otevřená nová unikátní Modlitebna, která již získala mnohá ocenění, jako např. Stavba roku 2020.

Ve Štětkovicích Maranatha také podporuje Dopravní hřiště a modelářský domek, ve kterém si přijdou na své především milovníci vláčků. V těsné blízkosti je vybudovaný nádherný Park Drama věků.

Video z Dětského sportovního dne ve Štětkovicích
Fotografie
Napište nám


    Captcha Plus loading…