Světem Bible

Jde o multimediální seminář, který představuje hlavní body biblického poselství. Tento semiář se používá jak v domácím prostředí, tak formou veřejných přednášek.

Program byl původně vytvořen týmem evangelistů, kazatelů a laiků z řad ASI International, společnosti „It Is Written“ a North Pacific Union. Českou a slovenskou verzi připravil tým teologů, pedagogů a grafiků pod vedením MARANATHA o. s. Praha. Během příprav probíhaly konzultace o textu i obrazech s pracovníky Teologického semináře a vedením Církve adventistů sedmého dne.

Světem Bible obsahuje celkem 26 prezentací + 1 prezentaci využitelnou k životnímu příběhu řečníka. Připravené powerpointové prezentace slouží jako jedinečná pomůcka pro každého, kdo bude mít zájem věnovat se výuce Bible.

Všechny prezentace jsou k dispozici ke stažení na stránkách projektu. Ke kompletní sadě dále patří manuál, ve kterém najdete podrobný popis a návod pro praktické použití – je zde vysvětlena celková koncepce, zaměření jednotlivých kapitol, způsob použití a také se v něm můžete nechat inspirovat radami, jak organizovat studijní setkání.

Více informací o projektu naleznete na webových stránkách viz níže. Celou sérii přednášek v podání pana Radima Passera naleznete na www.tvanadeje.cz.

Video
Webové stránky projektu
Fotografie
Napište nám