Světem Bible

Jde o multimediální seminář, který představuje hlavní body biblického poselství. Tento seminář se používá jak v domácím prostředí, tak během veřejných přednášek.

Program byl původně vytvořen týmem evangelistů, kazatelů a laiků z řad ASI International, společnosti „It Is Written“ a North Pacific Union. Českou a slovenskou verzi připravil tým teologů, pedagogů a grafiků pod vedením organizace MARANATHA z. s.. Během příprav probíhaly konzultace o textu i obrazech s pracovníky Teologického semináře a vedením Církve adventistů sedmého dne.

Světem Bible obsahuje celkem 26 prezentací + 1 prezentaci využitelnou k životnímu příběhu řečníka. Připravené powerpointové prezentace slouží jako jedinečná pomůcka pro každého, kdo bude mít zájem věnovat se výuce Bible.

Všechny prezentace jsou k dispozici ke stažení. Ke kompletní sadě dále patří manuál, ve kterém najdete podrobný popis a návod pro praktické použití – je zde vysvětlena celková koncepce, zaměření jednotlivých kapitol, způsob použití a také se v něm můžete nechat inspirovat radami, jak organizovat studijní setkání.

Manuál k přednáškám Světem Bible stáhnete zde:
→Manuál

Přednášky stáhnete zde:
→Přednáška 1 – 4
→Přednáška 5 – 8
→Přednáška 9 – 12
→Přednáška 13 – 16
→Přednáška 17 – 20
→Přednáška 21 – 26

 

Video
Fotografie
Napište nám