Zjevení – Nevěsta, Šelma a Babylon

Odhalte skrytá biblická proroctví knihy Zjevení

Žádná z knih obsažených v Bibli nebyla tak často nepochopena a překrucována jako právě Zjevení. Po celá staletí mátly její tajemné symboly a zlověstné předpovědi milióny lidí a vyvolávaly divoké spekulace.
Ale nyní se to všechno mění s dokumentem Zjevení: nevěsta, šelma a Babylón. Tento 63 minutový dokument jde přímo k jádru nejkontroverznější biblické knihy. Dekóduje vidění z 12. a 17. kapitoly knihy Zjevení tak, aby byla srozumitelná pro každého. Vezme vás na cestu časem od Ježíšova narození, napříč dějinami křesťanství. Tento úžasný dokument odhalí závoj skryté historie tak, aby ukázal vzestup Babylónu, pronásledování Kristovy nevěsty, a také identitu šelmy v našem reálném světě.
Poučným a inspirativním způsobem nám tento dokument nabízí klíč k pochopení velkého konfliktu mezi Kristem a satanem a také odpověď, co to znamená pro nás dnes.

 

Tu jsem viděl, jak se z moře vynořila dravá šelma o deseti rozích a sedmi hlavách; na těch rozích deset královských korun a na hlavách jména urážející Boha.
Zjevení 13,1

 

DVD je také možné zakoupit na našem e-shopu v papírovém nebo plastovém obalu.

 

Video
Jednala a jedná církev vždy v souladu s Božími požadavky? Překvapující dokument odhalí,
že ne. Některá proroctví, která Bůh nechal zapsat do Písma, nás na toto chování církve dokonce upozorňují.
Webové stránky projektu
Fotografie
Napište nám


    [bwscaptcha bwscaptcha-873]