Maranatha z.s.

Jsme tu s vámi již přes 20 let. Věříme, že to nejlepší je před námi.

Nový dokument Je kniha Genesis historií?
O historii Země a lidstva toho bylo napsáno mnoho. Otázkou je, co z toho se skutečně stalo a co z toho jsou jen vymyšlené příběhy? Abychom odpověděli na tuto kardinální otázku, potřebujeme se nejprve seznámit se všemi dostupnými fakty, ideálně za přítomnosti vědců, kteří se těmito otázkami profesionálně zabývají.

Při přemýšlení nad dějinami Země jsme se zaměřili na jeden příběh, který je v knize Genesis představen jako Potopa světa. Skutečně byla celá Zem pokryta vodou? Kniha Genesis říká, že vody na Zemi překryly všechny vysoké hory všude pod nebem. Pokud je tento příběh pravdivý, měly by o tom existovat nezvratné důkazy.
Projekty
Našimi projekty chceme nabídnout možnost odpovědět si na otázky o původu, smyslu a cíli života a seznámit lidi s milujícím Ježíšem Kristem. Více se o jednotlivých projektech dočtete níže.
Aktuality
Nejnovější informace týkající se našich projektů, činností, akcí, produktů z našeho eshopu a dalších aktualit.

Rádi bychom vás pozvali k poslechu 32. dílu podcastu Století 21, ve kterém je hostem…

DETAIL AKTUALITY

KOŘENY A KŘÍDLA – ROSTEME SPOLEČNĚ Nechte se od 12. do 18. února inspirovat, jak…

DETAIL AKTUALITY
E-shop

Představujeme vám nové vydání magazínů či knih, a nabízíme speciální
slevy na mnoho z produktů, které naleznete v našem e-shopu.

Kniha se nezabývá očkováním, rouškami, doplňky stravy, sociální distancí nebo karanténami, ale v bohatě ilustrované knize prezentuje přehlednou, názornou a pro laického čtenáře srozumitelnou formou ve 22 kapitolách jednoduché a dostupné strategie k posílení obranyschopnosti organismu, postupy snadno použitelné v domácích podmínkách, opatření, která mohou mnohým zachránit zdraví – a někdy i život.
Akční cena: 258 Kč
Otevřít v e-shopu
Podporujeme a spolupracujeme
Jsme hrdým podporovatelem organizací a aktivit, které přispívají k celkovému rozvoji lidské osobnosti, rozvoji a ochraně lidské důstojnosti, a to v souladu s křesťanskými hodnotami, které jsou představeny v Bibli, Božím slově. Zároveň jsme velmi rádi, že můžeme spolupracovat se společnostmi, bez kterých by se realizace některých projektů neobešla.